Coaching w Zarządzaniu [Sezon IV]

Niebawem ruszamy z czwartą edycją zajęć „Coaching w Zarządzaniu Projektami” na Wydziale Zarządzania UW! W tym sezonie mamy dostępną książkę Carol Wilson, „Nowy Coaching Biznesowy”, wydaną przez MT Biznes w 2015, którą polecam nie tylko studentom, ale wszystkim zainteresowanym zastosowaniem kultury coachingwowej w zarządzaniu i kontaktach interpersonalnych.

W tym roku też będziemy omawiać pięć dysfunkcji przedstawionych w książce Patrick Lencioni’ego zatytułowanej „Pieć Dysfunkcji Pracy Zespołowej, MT Biznes, 2011. Pierwszy raz tę opowieść wysłuchałem w 2011 (dostępna jest również jako audiobook). Wtedy właśnie prezes firmy – Francuz, w której pracowałem postawił diagnozę, że ta firma już nie działa, bo nie ma w niej „ducha”.

Ostatnio o tej książce przypomniał mi mój dobry znajomy, coach, z którym projektowaliśmy wyjazdowy warsztat. Dzięki Ci Piotrze! 🙂

Zarządzanie, Przywództwo i Coaching

uwwz

 

 

Reklamy

Autor: maugustyniak

Mariusz oferuje kompleksowe usługi w zakresie coachingu oraz doradztwa zawodowego i biznesowego czerpiąc ze swojego bogatego ponad 20-letniego doświadczenia w obszarze konsultingu, marketingu i sprzedaży, szkoleń, a także zarządzania projektami. Doświadczenie zdobywal na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych w różnych firmach od korporacji (Vodafone, HP, Lucent Technologies/Avaya) poprzez polskie i zagraniczne firmy średniej wielkości do własnej działalności. Ukończył studia w U.S.A. i Anglii na kierunku Zarządzania i Marketingu (1996). Dodatkowe studia na wydziale Zarządzania Uniwerstytetu Warszawskiego, specjalizacja E-Biznes (2009), gdzie obecnie wykłada gościnnie na studiach podyplomowych. Mariusz uczył się coachingu od Gerarda O’Donovan’a w Noble Manhattan, pioniera coachingu w Wielkiej Brytanii i jednego z najlepszych trenerów na świecie z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwoju osobowego. Ukończył z wyróżnieniem program Life & Executive Coaching certyfikowany przez International Institute of Coaching.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s